Prijava na natječaj za provedbu tipa operacije 5.2.1. “Obnova poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala”

4. listopada 2018.

Obavještavamo sve zainteresirane da su prijave na natječaj za provedbu tipa operacije 5.2.1. „Obnova poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala“ otvorene do kraja ovog mjeseca.
Prvi dio Zahtjeva za potporu može se popunjavati i podnositi u AGRONET-u od 2.srpnja 2018. godine od 12 sati do 31. listopada 2018. godine do 12 sati.

Na raspolaganju je ukupno 50 milijuna kuna za obnovu poljoprivrednog potencijala narušenog elementarnim nepogodama i katastrofalnim događajima, s ciljem održanja poljoprivredne proizvodnje. Prihvatljivi korisnici su fizičke i pravne osobe upisane u Upisnik poljoprivrednika do trenutka podnošenja zahtjeva za potporu, a intenzitet potpore iznosi do 100% od ukupnih prihvatljivih troškova projekta.

Zainteresirani se mogu javiti za savjet koordinatorima za Dubrovačko neretvansku županiju:
1. Ante Mijić, dipl. ing. agr., stručni savjetnik, 091/4882-954
2. Milenko Buljubašić, dipl. ing. agr., stručni savjetnik, 091/4882-948

Zadnja izmjena: 4. listopada 2018.