JAVNA I EDUKACIJSKA TRIBINA U SKLOPU PROJEKTA “UČIMO GOSPODARITI OTPADOM!”

18. listopada 2018.

JAVNA I EDUKACIJSKA TRIBINA U SKLOPU PROJEKTA
„UČIMO GOSPODARITI OTPADOM!“

Grad Metković će u četvrtak, 25.10.2018. godine održati javnu i edukacijsku tribinu u sklopu predstavljanja projekta „Učimo gospodariti otpadom!“ u galeriji Gradskog kulturnog središta Metković, Stjepana Radića 1, s početkom u 11 sati. Predavači na tribini će biti predstavnici Grada Metkovića, nositelja projektnih aktivnosti i Udruge za prirodu, okoliš i održivi razvoj Sunce koji će održati predavanje na temu održivog gospodarenja otpadom.
Projekt „Učimo gospodariti otpadom!“ se financira iz Europskog kohezijskog fonda, u sklopu provedbe programa izobrazno-informativnih aktivnosti o održivom gospodarenju otpadom.

„Sadržaj publikacije/emitiranog materijala isključiva je odgovornost Grada Metkovića.“

„Zajedno do fondova EU“
„Projekt je sufinancirala Europska unija iz Kohezijskog fonda“

Zadnja izmjena: 17. prosinca 2018.