Adaptacija boravišnih jedinica u Središnjem dječjem vrtiću Metković

5. studenoga 2018.

Grad Metković je sklopio ugovor o sufinanciranju sa Ministarstvom za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku za projekt „Adaptacija boravišnih jedinica u Središnjem dječjem vrtiću Metković“ prema Programu podrške poboljšavanju materijalnih uvjeta u dječjim vrtićima.

Cilj projekta je adaptirati prostorije unutar dječjeg vrtića kako bi se stvorili adekvatni i kvalitetni uvjeti za prihvat većeg broja djece koja do sada prema pedagoškim standardima nisu bila u mogućnosti pohađati vrtić.

Projektom su se rekonstruirale dvije boravišne prostorije zahvaljujući kojima je upisan veći broj djece. Projekt je obuhvaćao građevinske radove, stručni nadzor radova te trošak izrade projektne dokumentacije.

Radovi su završeni, a ukupna vrijednost radova iznosila je 577.841,00 kuna, od čega se 171.990,00 kuna sufinanciralo Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Ovaj projekt je proveden uz financijski doprinos Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Zadnja izmjena: 13. veljače 2019.