VAŽNA OBAVIJEST – Obustava zaprimanja prijava za M J E R U 4. iz Javnog poziva za podnošenje prijava za dodjelu potpora iz Programa potpora u poljoprivredi na području grada Metkovića za 2019. godinu

7. ožujka 2019.

Slijedom pojačanog interesa i velikog broja zaprimljenih projektnih prijava unutar mjere 4. Javnog poziva za podnošenje prijava za dodjelu potpora iz Programa potpora u poljoprivredi na području grada Metkovića za 2019. godinu, odnosno zaprimanja projektnih prijava koji iznosima premašuju ukupno raspoloživa sredstava ovog Poziva unutar mjere 4., Grad Metković objavljuje obustavu zaprimanja projektnih prijava u okviru otvorenog Poziva (MJERA 4.).

Obustava Poziva unutar mjere 4. započinje dana 7. ožujka 2019. godine od 10 sati.

Povjerenstvo za dodjelu potpora

Zadnja izmjena: 7. ožujka 2019.