VAŽNA OBAVIJEST – Obustava zaprimanja prijava za M J E R U 1. Podmjera 1.2 (potpore pčelarima) iz Javnog poziva za podnošenje prijava za dodjelu potpora iz Programa potpora u poljoprivredi na području grada Metkovića za 2019. godinu

9. travnja 2019.

Slijedom pojačanog interesa i velikog broja zaprimljenih projektnih prijava unutar mjere 1. Podmjere 1.2 (Potpore pčelarima) Javnog poziva za podnošenje prijava za dodjelu potpora iz Programa potpora u poljoprivredi na području grada Metkovića za 2019. godinu, odnosno zaprimanja projektnih prijava koji iznosima premašuju ukupno raspoloživa sredstava ovog Poziva unutar mjere 1. Podmjera 1.2 (Potpore pčelarima), Grad Metković objavljuje obustavu zaprimanja projektnih prijava u okviru otvorenog Poziva (MJERA 1. Podmjera 1.2 (Potpore pčelarima)).

Obustava Poziva unutar mjere 1. Podmjere 1.2 (Potpore pčelarima) započinje dana 9. travnja 2019. godine od 8 sati.

Povjerenstvo za dodjelu potpora

Zadnja izmjena: 16. travnja 2019.