Zamolba vlasnicima vozila- parkiranje na Veliki petak

17. travnja 2019.

Molimo vlasnike vozila u gradu Metkoviću koji svoja vozila parkiraju u ulicama Vladimira Nazora, Paške Baburice, Oca Ante Gabrića i Ante Starčevića (od Trga do starog kina) da dana 19. travnja 2019. godine za vrijeme procesije na Veliki petak u vremenu od 17.00 do 22.00 sata ne ostavljaju svoja vozila u gore navedenim ulicama radi nesmetanog i dostojanstvenog prolaska procesije iz crkve Svetog Ilije.

Također molimo vlasnike vozila u gradu Metkoviću koji svoja vozila parkiraju u ulicama Zagrebačka (od križanja sa Ulicom Alojzija Stepinca do križanja sa ulicom Put Narone), Put Narone (od trafostanice do Dodiga), Zrinskih i Frankopana (od Dodiga do križanja sa ulicom Alojzija Stepinca) i u ulici Alojzija Stepinca, da dana 19. travnja 2019. godine za vrijeme procesije na Veliki petak od 17.00 do 22.00 sata, ne ostavljaju svoja vozila u gore navedenim ulicama radi nesmetanog i dostojanstvenog prolaska procesije iz crkve Svetog Nikole.

Za vrijeme procesija u gore navedenim ulicama uspostavit će se privremena regulacija prometa.

GRAD METKOVIĆ

Zadnja izmjena: 17. travnja 2019.