POZIV NA KONFERENCIJU Projekt ‘Povećanje razine zapošljivosti u dolini Neretve’

30. svibnja 2019.

Pozivamo Vas na konferenciju koja će se održati u ponedjeljak, 3. lipnja 2019. godine, u 10,30 u galeriji GKS-a Metković.

Konferencija se saziva povodom početka provedbe projekta „Povećanje razine zapošljivosti u dolini Neretve“ unutar Poziva Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja – faza III, koji se financira iz OP Učinkoviti ljudskih potencijali 2014. – 2020. godine iz Europskog socijalnog fonda, KK UP.01.3.1.01.0123.

Ukupna vrijednost projekta je 420.160,00 HRK, s ukupnim iznosom bespovratnih sredstava od 100 %.

Razdoblje provedbe projekta je 18 mjeseci od potpisa Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava, odnosno do 26. rujna 2020. godine.

Cilj projekta je povećanje razine zapošljivosti i socijalne kohezije pripadnika ranjivih skupina na području Dubrovačko – neretvanske županije.

U sklopu projekta planirano je opremanje Kluba za zapošljavanje te razvoj i provedba 1 prilagođenog programa –  Osposobljavanje za područje agroturizma u trajanju od 3 mjeseca.

U prvoj provedbenoj fazi planiramo  održavanje 7 motivacijskih radionica za osnaživanje polaznika u svrhu zapošljavanja te razvoj i provedba kroz 4 modula:

1. pisanje životopisa i molbe za posao,
  2. pisanje životopisa i molbe za posao na engleskom jeziku,
  3. kako pronaći posao i priprema za intervju,
  4. prezentiranje i održavanje intervjua.

Na konferenciji će sudjelovati predstavnici Grada Metkovića i predstavnici Općine Kula Norinska – partnera u projektu.

Za sve ostale informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Martina Tomić
Voditeljica projekta

Zadnja izmjena: 30. svibnja 2019.