Zamolba vlasnicima vozila

18. lipnja 2019.

Molimo vlasnike vozila u gradu Metkoviću koji svoja vozila parkiraju u ulicama Vladimira Nazora, Paške Baburice, Oca Ante Gabrića i Ante Starčevića (od Trga do starog kina) da u četvrtak 20. lipnja 2019. godine, na blagdan Tijelova, u vremenu od 17,00 do 22,00 sata ne ostavljaju svoja vozila u gore navedenim ulicama, radi nesmetanog i dostojanstvenog prolaska Tjelovske procesije u Župi svetog Ilije.

Također, molimo vlasnike vozila u gradu Metkoviću koji svoja vozila parkiraju u ulicama Zagrebačka (od križanja s Ulicom Alojzija Stepinca do križanja s ulicom Put Narone), Put Narone (od trafostanice do Dodiga), Zrinskih i Frankopana (od Dodiga do križanja s ulicom Alojzija Stepinca) i u ulici Alojzija Stepinca da u četvrtak 20. lipnja 2019. godine, na blagdan Tijelova, u vremenu od 17,00 do 22,00 sata ne ostavljaju svoja vozila u gore navedenim ulicama, radi nesmetanog i dostojanstvenog prolaska Tijelovske procesije u Župi svetog Nikole.

Za vrijeme procesija u gore navedenim ulicama uspostavit će se privremena regulacija prometa.

GRAD METKOVIĆ

Zadnja izmjena: 18. lipnja 2019.