Obavijest o privremenoj regulaciji prometa

5. rujna 2019.

Prelaskom na III. fazu izgradnje kružnih tokova ( izgradnja kružnog toka na križanju Ulice Ante Stračevića, Matice hrvatske i Ulice kralja Zvonimira) uspostavlja se nova privremena prometna regulacija, gdje će se odvijati dvosmjerni promet od prvog kružnog toka ( križanje Ulice Ante Starčevića i Don Radovana Jerkovića) do Ulice kralja Zvonimira (pored pošte). Privremeno skretanje nalijevo iz Ulice I. Gundulića u Ul. Matice hrvatske ukinuto je, a u nju iz smjera Opuzena smiju ući samo stanari. Za prometovanje prema Ulicama Vladimira Nazora, Oca Ante Gabrića, od Ulice kralja Zvonimira uspostavlja se dvosmjerni promet ( s zabranom parkiranja) prilazom ispred starog vatrogasnog doma ( pekara Babić).

Privremena regulacija prometa počinje od danas 5. rujna 2019. godine i ostaje na snazi do daljnjeg.

Molimo sudionike u prometi na razumijevanje i poštivanje istaknutih prometnih znakova.

Zadnja izmjena: 5. rujna 2019.