“Zasadi drvo, ne budi panj!”

23. listopada 2019.

Građanska inicijativa Dani kolektivne sadnje drveća, kojom se planira kolektivna sadnja drveća od 25. do 27. listopada ove godine, pokrenuta je s idejom da svatko može zasaditi drvo i na taj način doprinijeti poboljšanju vlastite životne sredine, a ujedno i dati svoj doprinos borbi protiv klimatskih promjena

Grad Metković, kao koordinator na lokalnoj razini, donirao je sadnice stabala školama i vrtićima na području Grada Metkovića te osigurao sadnice za sadnju na dječjim igralištima i drugim javim površinama.

Sadnja stabala planira se u petak 25. listopada 2019. godine u 9,00 sati na sljedećim lokacijama:
• ispred Ustanove za kulturu i sport Metković
• dječje igralište na Trgu bana Jelačića
• dječje igralište pored Udruge „Prijatelj“
• dječje igralište pokraj OŠ Don Mihovila Pavlinovića
• na ulazu u Sportsku ulicu

Ovim putem Vas pozivamo da nam se na navedenim adresama pridružite u kolektivnoj sadnji drveća.

Grad Metković

Zadnja izmjena: 28. listopada 2019.