Polaznicima projekta ‘Povećanje razine zapošljivosti u dolini Neretve’ dodijeljeni certifikati

20. veljače 2020.

Dvadeset polaznika završilo je osposobljavanje za voditelja agroturističkog gospodarstva u sklopu Projekta „Povećanje razine zapošljivosti u dolini Neretve“ pa su im danas u Galeriji GKS-a svečano uručena uvjerenja o osposobljavanju.

Tijekom 180-satnoga programa osposobljeno je 20 pripadnika ciljane skupine koji su ispunjavali uvjete za uključivanje u projektne aktivnosti te su stekli certifikate za voditelja agroturističkog gospodarstva. U nazočnosti voditeljice Projekta, gđe Martine Tomić, gradonačelnika, g. Dalibora Milana, i pročelnice Općine Kula Norinska, partnera u projektu,  gđe Meri Doko, uvjerenja je osposobljenima uručio direktor Pučkog otvorenog učilišta Žižić , g. Ivan Žižić.

Zadnja izmjena: 20. veljače 2020.