Održan 4. partnerski sastanak u programu projekta “Zaželi i ostvari”

8. srpnja 2020.

Danas 8. srpnja 2020. godine u prostorijama Općine Kula Norinska održan je četvrti partnerski sastanak u sklopu projekta “Zaželi i ostvari“ UP.02.1.1.05.0191 koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda u okviru poziva na dostavu projektnih prijedloga “ Zaželi -program zapošljavanja žena“. Na sastanku su sudjelovali predstavnik Hrvatskog zavoda za zapošljavanje područni ured Dubrovnik Ispostava Metković Tomislav Bjeliš, pročelnica Općine Kula Norinska Meri Doko, ravnatelj Centra za socijalnu skrb Metković Vatroslav Vugdelija, Simona Pavlović iz udruge Dobra, administrator projekta Iva Bjeliš te predstavnik Grada Metkovića i voditelj projekta “Zaželi i ostvari“ Niko Bojbaša. Na sastanku je predstavljeno odrađeno u prethodnom razdoblju gdje je najveći naglasak bio na radu pripadnica ciljane skupine za vrijeme trajanja izvanredne situacije uzrokovane pandemijom COVID – 19 te o trenutnom osposobljavanju pripadnica ciljane skupine za gerontodomaćice.

Zadnja izmjena: 8. srpnja 2020.