Peta priča o projektu “Zaželi i ostvari”

17. rujna 2020.

Za našu petu priču o nastavku rada na projektu „Zaželi i ostvari“ UP.02.1.1.05.0191 koji je sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda otišli smo do Kule Norinske i posjetili našu krajnju korisnicu Olgu Šiljeg. Naša Olga nam je ispričala svoju priču, o tome što voli raditi, kako je jedno vrijeme boravila u Australiji, svojoj obitelji te kako već dugo godina živi sama. Pohvalila je našu zaposlenicu Mariju Ujdur sa kojom je razvila prijateljski odnos i koja joj pruža podršku u svemu. Posebno smo se osvrnuli na današnju situaciju gdje zbog epidemije COVID-19 svi moramo biti oprezniji, ali se nikako ne smije zaboraviti na naše starije i potrebite sugrađane. Olgi smo poželjeli sve najbolje i zahvalili se na gostoprimstvu te se još jednom uvjerili u svu pomoć koja se kroz ovaj projekt pruža.

Zadnja izmjena: 17. rujna 2020.