SAVJETOVANJE SA ZAINTERESIRANOM JAVNOŠĆU O NACRTU PROGRAMA MJERA POTICANJA PODUZETNIŠTVA U GRADU METKOVIĆU ZA 2020.g.

24. rujna 2020.

Pozivamo predstavnike zainteresirane javnosti da najkasnije do 4. listopada 2020. godine dostave svoje prijedloge,  komentare  i  primjedbe  na  predloženi  Nacrt programa mjera poticanja poduzetništva u Gradu Metkoviću za 2020. godinu ,  s  obrazloženjem,  putem  pošte  ili  osobno  na  adresu  Jedinstveni  upravni  odjel  Grada  Metkovića, Stjepana Radića br. 1., 20 350 Metković, ili slanjem e-maila na adresu: grad@metkovic.hr .

Savjetovanje traje od 24. rujna 2020. g. do 4. listopada 2020. godine.

Prijedlozi,  komentari  i  primjedbe  na  predloženi  Nacrt  Programa dostavljaju  se  isključivo  na  obrascu  za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću kojeg možete preuzeti na internet stranicama Grada Metkovića, kao i sami Nacrt Programa.

Obrazac-za-savjetovanje

Prijedlog Programa mjera poticanja poduzetništva u Gradu Metkoviću za 2020. godinu

SAVJETOVANJE- PROGRAM PODUZETNIŠTVA 2020.

Izvješće o provedenom javnom savjetovanju

Zadnja izmjena: 15. studenoga 2023.