Volonteri projekta “72 sata bez kompromisa” na prijemu kod gradonačelnika Dalibora Milana

18. listopada 2018.

Gradonačelnik Dalibor Milan danas je u svom uredu primio volontere projekta “72 sata bez kompromisa”.

U 2018. godini po peti put organizira se veliki volonterski maraton u Hrvatskoj, a ujedinit će snage mladih iz Dubrovnika, Metkovića, Osijeka, Siska, Sinja, Slavonskog Broda, Splita, Suhopolja, Zadra i Zagreba tijekom tri dana od 18. do 21. listopada 2018. godine.
U projektu „72 sata bez kompromisa“ mladi stavljaju sebe, svoje vrijeme i sposobnosti na raspolaganje za konkretne volonterske akcije te pritom promiču općeljudske vrijednosti.
Samo je malo potrebno- izaći iz vlastite udobnosti i slobodno vrijeme posvetiti volontiranju, da bi se dobili veliki plodovi.
U Metkoviću su planirane razne akcije i to: sađenje cvijeća, okopavanje vrtova, fizičke akcije u Muzeju oca Ante Gabrića, Gradskoj knjižnici, Druženje s korisnicima u Staračkom domu i Udruzi oca Ante Gabrića te radionica u Gradskoj knjižnici.

Zadnja izmjena: 19. listopada 2018.