Predsjednik UOSI Prijatelj i ravnateljica OŠ don Mihovil Pavlinović na prijemu kod gradonačelnika Dalibora Milana

22. listopada 2018.

Gradonačelnik Dalibor Milan danas je u svom uredu primio Antu Puljevića, predsjednika Udruge osoba s invaliditetom Prijatelj Metković, Žanu Dodig, ravnateljicu OŠ don Mihovil Pavlinović i nastavnicu Ivonu Martinović.
Predsjednik Udruge je rekao da već 14 godina organiziraju spomendan na Vukovar u Gradskom Parku Metković. Ove godine suorganizator je OŠ don Mihovil Pavlinović. Podsjetili smo Gradonačelnika da ga upoznamo s aktivnostima i zamolili ga da nam bude sponzor.
Prigodni program će osmisliti učenici i djelatnici OŠ don Mihovil Pavlinović, a lampione će napraviti članovi i djelatnici UOSI Prijatelj.
Dan sjećanja na Vukovar dan je kad se s posebnim poštovanjem prisjećamo stradanja toga herojskog grada i kada se prisjećamo poginulih branitelja koji su svoj život položili za obranu Vukovara i Republike Hrvatske.

Zadnja izmjena: 22. listopada 2018.