Posjeta korisnicima u sklopu projekta “Zaželi i ostvari”

18. srpnja 2019.

Jutros je obavljena posjeta našoj korisnici kako bi provjerili je li i koliko je zadovoljna s našim projektom “Zaželi i ostvari“ ( UP.02.1.1.05.0191) te dodijeljenom zaposlenicom.
Korisnica je Nedjeljka ( Neda) Rastočić koja nas je oduševljeno dočekala i toplo primila u svoj dom. Nedjeljka već dugo živi sama i s velikom energijom i oduševljenjem što smo tu, ispričala nam je svoju priču.

Pohvalila je našu zaposlenicu gđu. Jošku Jerković i ukazala na to kako je ovo zaista jako vrijedan projekt i da se veseli svaki put kada joj naša zaposlenica dođe.
Naglasila je da je osim pomoći u pripremanju obroka, održavanja čistoće stambenog prostora te ostvarivanja raznih prava ponekad dovoljan i samo razgovor. Na kraju prilikom pozdrava još jednom smo se uvjerili u posebnost i stvarnu pomoć korisnicima u sklopu ovoga projekta.
Do nekog idućeg korisnika i iduće priče lijep pozdrav.

Voditelj projekta
Niko Bojbaša, mag.oec., v.r.

Zadnja izmjena: 18. srpnja 2019.