PRIVREMENA OBUSTAVA – zaprimanje zahtjeva za dodjelu bespovratnih potpora male vrijednosti za ulaganja u poljoprivredi

14. ožujka 2020.

Grad Metković privremeno obustavlja zaprimanje zahtjeva po Javnom pozivu za dodjelu bespovratnih potpora male vrijednosti za ulaganja u poljoprivredi na području Grada Metkovića u 2020. godini!

Privremena obustava odnosi se na period od 16. ožujka 2020. do 29. ožujka 2020. g.

Razlog privremene obustave Javnog poziva je proglašena epidemiološka situacija na području Republike Hrvatske, te prevencija širenja virusa COVID-19, a sukladno odlukama i preporukama Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske.

Čim okolnosti dozvole, sve aktivnosti vezane za dodjelu bespovratnih potpora male vrijednosti za ulaganja u poljoprivredi će se nastaviti.

GRADONAČELNIK

Dalibor Milan, dipl.iur.

Zadnja izmjena: 14. ožujka 2020.