Rang liste prijavitelja na javne pozive za dodjelu potpora poduzetnicima

7. siječnja 2021.

Rang lista u okviru Javnog poziva za dodjelu potpora poduzetnicima za ublažavanje posljedica uzrokovanih pandemijom koronavirusa COVID-19, koji je bio otvoren za prijave od 5. studenog do 19. studenog 2020. godine.

RANG LISTA JAVNOG POZIVA ZA DODJELU POTPORA PODUZETNICIMA ZA UBLAŽAVANJE POSLJEDICA UZROKOVANIH PANDEMIJOM KORONAVIRUSA COVID – 19

Rang lista u okviru Javnog poziva za podnošenje prijava za dodjelu potpora iz programa mjera poticanja poduzetništva u gradu Metkoviću za 2020. godinu, koji je bio otvoren za prijave od 5. studenog do 19. studenog 2020. godine.

RANG LISTA JAVNOG POZIVA ZA PODNOŠENJE PRIJAVA ZA DODJELU POTPORA IZ PROGRAMA MJERA POTICANJA PODUZETNIŠTVA U GRADU METKOVIĆU ZA 2020. GODINU_

Zadnja izmjena: 7. siječnja 2021.