Potpisan Ugovor o dodjeli sredstava za sufinanciranje komunalne infrastrukture

22. travnja 2021.

Foto: metkovic.hr

Gradonačelnik Grada Metkovića Dalibor Milan potpisao je danas sa županom Dubrovačko – neretvanske županije Nikolom Dobroslavićem Ugovor o dodjeli sredstava za sufinanciranje komunalne infrastrukture u iznosu od 80.000,00 kuna.

Osim gradonačelnika Milana, ugovore o dodjeli županijskih sredstava za istu namjenu potpisali su i načelnik Općine Kula Norinska Nikola Krstičević, načelnica Općine Zažablje Maja Vrnoga i načelnik Općine Pojezerje Boro Dominiković. Ukupan dodijeljeni iznos za četiri jedinice lokalne samouprave je 500 tisuća kuna.

Nakon potpisa ugovora, gradonačelnik Dalibor Milan se uime svih potpisnika ugovora zahvalio županu i Županiji što su iznašli ta sredstva u zaista teškoj situaciji pandemije koronavirusa te je istaknuo da će Gradu Metkoviću dodijeljena sredstva uvelike olakšati realizaciju projekata i poboljšanje komunalne infrastrukture.

Zadnja izmjena: 22. travnja 2021.