Dodijeljeni tableti i priznanja najboljim učenicima

4. ožujka 2021.

Gradonačelnik Dalibor Milan danas je uime Grada Metkovića učenicima metkovskih osnovnih i srednjih škola dodijelio priznanja i nagrade za posebna postignuća.

Dvadesetoro najboljih učenika, po pet iz OŠ Stjepana Radića, OŠ don Mihovila Pavlinovića, Srednje škole Metković i Gimnazije Metković tako je dobilo tablete kao nagradu za postignute rezultate u prošloj školskoj godini. Tom prilikom Gradonačelnik je istaknuo da se nagradama za posebna postignuća, koje Grad Metković dodjeljuje treći put, želi najbolje učenike motivirati i potaknuti na daljnje uspjehe, a dosada je za tu namjenu iz gradskoga proračuna izdvojeno 86.876,15 kuna. Još jednom je čestitao učenicima, ali i njihovim mentorima na iznimnim rezultatima koje su postigli i zahvalio se što na takav način predstavljaju svoju školu i grad Metković.

Zadnja izmjena: 5. ožujka 2021.