Predstavnici Grada Metkovića sudjelovali na sastanku konzorcija dRural projekta na temu poslovne održivosti projektne platforme

1. veljače 2023.

Sastanak konzorcija dRural projekta održao se u Zagrebu od 31. siječnja do 01. veljače 2023. godine, na kojem su uz predstavnike Grada Metkovića sudjelovali i drugi hrvatski partneri, uz partnere iz Švedske, točnije istraživačkog instituta RISE. Tema sastanka je bila analiza dosadašnjih projektnih aktivnosti s naglaskom na razvoj poslovnog modela održivosti same projektne platforme.
Projekt provodi Grad Metković, Dubrovačko-neretvanska županija u suradnji s Regionalnom razvojnom agencijom Dubrovačko-neretvanske županije DUNEA-om, Dom zdravlja Metković, Tera Tehnopolis d.o.o. iz Osijeka te partneri iz Španjolske, Belgije, Italije, Švedske, Nizozemske, Irske i Srbije.

Projekt dRural je financiran u sto postotnom iznosu iz EU programa OBZOR 2020., ukupne vrijednosti 15.296.927,50 eura.

Zadnja izmjena: 1. veljače 2023.