IZVJEŠĆE O PROVEDENOM POSTUPKU PROVJERE ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA

25. svibnja 2023.

DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA

GRAD METKOVIĆ

Povjerenstvo za provedbu oglasa za prijam u

službu Domaćice u Jedinstveni upravni odjel

Grada Metkovića

KLASA: 112-03/23-01/01

URBROJ: 2117-10-01-23-21

Metković, 25. svibnja 2023. godine

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM POSTUPKU

PROVJERE ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA

za prijam u službu Domaćice u Jedinstveni upravni odjel Grada Metkovića na određeno vrijeme, temeljem oglasa objavljenog na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 4. svibnja 2023. godine, na web stranici Grada Metkovića (www.grad-metkovic.hr) i na oglasnoj ploči Grada Metkovića.

Povjerenstvo utvrđuje sljedeće:

I. Prethodna provjera znanja i sposobnosti kandidata održana je dana 25. svibnja 2023. godine s početkom u 8,00 sati u prostorijama Grada Metkovića u Metkoviću, Stjepana Radića 1.

II. Kandidat koji je ispunjavao formalne uvjete pozvan je na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata dana 25. svibnja 2023. godine.

III. Podaci o održavanju prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata objavljeni su na web stranici i oglasnoj ploči sukladno Zakonu, kao i način obavljanja prethodne provjere i pravni izvori za pripremanje kandidata za tu provjeru.

IV. Prethodna provjera znanja i sposobnosti kandidata uključivala je pisano testiranje iz područja Statuta Grada Metkovića i Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te intervju (usmeno testiranje).

V. Na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata pozvana je sljedeća kandidatkinja:

1. Jasmina Galić, Norinska 1/1, 20350 Metković

VI. Prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti kandidata odazvali su se sljedeći kandidati:

1. Jasmina Galić, Norinska 1/1, 20350 Metković

VII. Na pisanom testiranju kandidati su ostvarili sljedeće bodove:

1. Jasmina Galić 8,375   b

VIII. Kandidati koji su ispunili uvjet od najmanje 50% ostvarenih bodova na prethodnoj provjeri znanja i sposobnosti  pozvani su na usmeno testiranje (intervju) u zgradu gradske uprave Grada Metkovića, Stjepana Radića 1, 20350 Metković, istog dana, 25. svibnja 2023. godine (četvrtak) u 9,30 sati.

IX. Na usmeno testiranje (intervju) je pozvan kandidat koji je ostvario najmanje 50% bodova:

1. Jasmina Galić

X. Na usmenom testiranju (intervjuu) su dodijeljeni sljedeći bodovi:

1. Jasmina Galić             8,00  b

Povjerenstvo utvrđuje

RANG-LISTU KANIDATA

PREMA UKUPNOM BROJU OSTVARENIH BODOVA

1. Jasmina Galić                         16,375    b

POVJERENSTVO

Predsjednik

Mirko Kadijević, mag. iur., v.r.

Članovi

Vinka Šimunović, mag. oec., v.r.

Danka Jurković, mag. iur., v.r.

Zadnja izmjena: 10. srpnja 2023.