Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o Nacrtu Programa mjera poticanja poduzetništva u Gradu Metkoviću za 2023. godinu

19. rujna 2023.

Pozivamo predstavnike zainteresirane javnosti da najkasnije do 19. listopada 2023. godine dostave svoje prijedloge, mišljenja i primjedbe na predloženi Nacrt Programa mjera poticanja poduzetništva u Gradu Metkoviću za 2023. godinu, s obrazloženjem, na zadanom obrascu (u prilogu) i to elektroničkom poštom na e-mail: grad@metkovic.hr ili osobno na pisarnicu Grada na adresi Stjepana Radića 1, 20350 Metković.

Savjetovanje traje od 19. rujna 2023. godine do 19. listopada 2023. godine.

Prijedlozi, mišljenja i primjedbe na predloženi Nacrt Programa dostavljaju se isključivo na obrascu za savjetovanje sa zainteresiranom javnošću koji se može preuzeti na niže navedenom linku, kao i sami Nacrt Programa.

Nacrt Programa potpore u poduzetništvu 2023.

Obrazac-za-savjetovanje

SAVJETOVANJE-PROGRAM-PODUZETNIŠTVA-2023

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM JAVNOM SAVJETOVANJU – Program mjera poticanja poduzetništva u Gradu Metkoviću za 2023. godinu

Zadnja izmjena: 20. listopada 2023.