10. DANI NERETVE U ZAGREBU

10. listopada 2023.

U srijedu, 11. listopada 2023. u hotelu International u Zagrebu, održat će se 10. Dani Neretve s početkom u 18.00 sati.

Manifestacija 10. Dani Neretve u Zagrebu počinje Okruglim stolom na temu „Prometna infrastruktura i povezanost doline Neretve“ uz pokroviteljstvo Ministarstva mora, prometa i infrastrukture.

Po završetku Okruglog stola druženje će se nastaviti uz vina neretvanskih vinara, gastronomske delicije i prigodni glazbeni program.

Tradicionalno i ove godine Institut za promicanje i razvoj doline Neretve podijeliti će mandarine potrebitima. Dodatno, u sklopu ovogodišnje manifestacije prikupljat će se i  sredstva kojima se želi pomoći financiranje rada hrvatske akademske kiparice Dijane Ive Sesartić za VIII. postaju Križnog puta u Podgradini. Riječ je o značajnom umjetničko-sakralnom projektu koji je od velike kulturne važnosti za dolinu Neretve.

Sve informacije o događaju možete dobiti putem e-mail adrese danineretvezg@gmail.com.

Zadnja izmjena: 10. listopada 2023.