U sklopu projekta „Povećanje razine zapošljivosti u dolini Neretve“ održana radionica za učenike osnovne škole

18. rujna 2020.

U sklopu projekta „Povećanje razine zapošljivosti u dolini Neretve“ bio je planiran jednodnevni odlazak 10 učenika 8. razreda Osnovne škole Stjepana Radića Metković u CISOK Dubrovnik (Centar za informiranje i savjetovanje o karijeri) na individualno savjetovanje odnosno pružanje usluge profesionalne orijentacije, ali je zbog izvanredne situacije s pandemijom COVID-19 put otkazan. Radionica za učenike 8. razreda osnovne škole održana je online u suradnji sa Centrom za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Dubrovnik s svakim od polaznika edukacija, jer smo se morali prilagoditi situaciji u skladu s preporukama Stožera za civilnu zaštitu i minimalizirati socijalne kontakte, sve u cilju prevencije i očuvanja zdravlja naših polaznika.

Projekt „Povećanje razine zapošljivosti u dolini Neretve“ provodi Grad Metković u partnerstvu s Općinom Kula Norinska unutar Poziva Lokalne inicijative za poticanje zapošljavanja – faza III, a koji se financira iz Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. godine iz Europskog socijalnog fonda. Ukupna vrijednost projekta je 420.160,00 HRK, s ukupnim iznosom bespovratnih sredstava od 100 %. Razdoblje provedbe projekta je 18 mjeseci od potpisa Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava, odnosno do 26. rujna 2020. godine.

Zadnja izmjena: 22. listopada 2020.